Usługi

W mojej firmie kieruje się indywidualnym podejściem do każdego klienta, co pozwala zrealizować moje usługi, takie jak: projekt ogrodu, terenu zieleni najlepiej odpowiadające ich potrzebom i wymaganiom. Spełniając tym samym marzenia i wyobrażenia o idealnym ogrodzie, w który będzie można wypoczywać i bawić się do woli, nie zapominając również o funkcji reprezentacyjnej, jaką pełni zadbana zieleń ogrodu czy terenu zieleni.

Nasze usługi przedstawione zostały poniżej:

Projektowanie

Wykonuje projekty: graficzne i wizualizacje ogrodów, terenów zieleni, systemy nawadniające, oświetlenie.

Dla Państwa wygody przed przystąpieniem do projektowania spotykamy się z państwem na rozmowę, co pozwala poznać państwa wymagania oraz zakres inwestycji. Podczas takiego spotkania często mogę doradzić i zaproponować rozwiązania, które będą najodpowiedniejsze dla państwa.

Inwentaryzacja

Na Państwa potrzeby wykonujemy spis roślin, drzew, małej architektury i innych nanosząc je na plany i wykonywane projekty.

Realizacja ogrodów, terenów zieleni

Wykonuje ogrody i tereny zieleni według własnego projektu jak również państwa projektów. Tworze ogrody od podstaw lub modernizuje już istniejące wedle życzenia klientów. Doradzamy i pomagamy przy wyborze najlepszych rozwiązań i materiału roślinnego, przygotujemy również dla Państwa kosztorys inwestycji.

Pielęgnacja i konserwacja ogrodów, terenów zieleni

Dbamy nie tylko o piękny wygląd stworzonych przeze mnie ogrodów i terenów zieleni, a także tych już istniejących. Dbamy o piękną zieleń i zdrowotność trawników, krzewów, żywopłotów. Dbamy by kwiaty były piękną ozdobą każdego ogrodu, a drzewa i krzewy zachowywały najpiękniejszą formę. Konserwujemy instalacje ogrodowe, nawierzchnie, oczka wodne, stawy, baseny, wycinamy uschłe krzewy i drzewa, odśnieżamy.

Pielęgnacja i wycinka drzew

Właściwa pielęgnacja i odpowiednie formowanie pozwala na utrzymanie pięknego wyglądu naszych drzew, jednak czasem zdarzy się, że przerasta ono nasz dom lub po prostu zakończyło swój żywot i konieczne jest wówczas jego usunięcie lub korekta korony.

Jeśli zajdzie tylko taka potrzeba chętnie służę swoją wiedzą i możliwościami w tym zakresie.

Instalacje zraszające i nawadniające

Projektuje i wykonuje ogrodowe instalacje zraszające i nawadniające zarówno dla planowanych ogrodów jak i tych już istniejących. Reguluje instalacje nawadniające oraz utrzymuje je we właściwym stanie technicznym.

Oświetlenie i iluminacje

Ogród to także światło rozświetlające mrok, podkreślające ciągi komunikacyjne jak również nadające przestrzeni ogrodowej i państwa domom specyficzny charakter. Jeśli tylko zechcecie Państwo by wasz dom i jego otoczenie wyróżniało się spośród wielu podobnych zapraszam do skorzystania z moich usług.

Odśnieżanie

Zimowe utrzymanie ogrodu, ciągów komunikacyjnych, podjazdów czy chodników to niełatwa sztuka, dla tego dla Państwa wygody w ofercie mojej firmy mam również zimowe odśnieżanie przy użyciu odśnieżarek i pługów.

Inne

Jeśli w ofercie mojej firmy nie znaleźliście Państwo interesującego was tematu lub usługi skontaktujcie się zemną telefonicznie – być może będę mógł pomóc.

Odwiedź galerie realizacji naszych usług i znajdź nas na Facebooku