Projektowanie

Wykonuje projekty: graficzne i wizualizacje ogrodów, terenów zieleni, systemy nawadniające, oświetlenie.
Dla państwa wygody przed przystąpieniem do projektowania spotykamy się z państwem na rozmowę, co pozwala poznać Państwa wymagania oraz zakres inwestycji. Podczas takiego spotkania często możemy doradzić i zaproponować rozwiązania, które będą najodpowiedniejsze dla Państwa.

Inwentaryzacja

Na Państwa potrzeby wykonujemy spis roślin, drzew, małej architektury i innych nanosząc je na plany i wykonywane projekty.

Realizacja ogrodów, terenów zieleni

Wykonujemy ogrody i tereny zieleni według własnego jak również Państwa projektów. Tworzymy ogrody od podstaw lub modernizujemy już istniejące wedle życzenia klientów. Doradzamy i pomagamy przy wyborze najlepszych rozwiązań i materiału roślinnego, przygotujemy również dla Państwa kosztorys inwestycji.

Pielęgnacja i konserwacja ogrodów, terenów zieleni

Dbamy nie tylko o piękny wygląd stworzonych przez nas ogrodów i terenów zieleni, a także tych już istniejących. Dbamy o piękną zieleń i zdrowotność trawników, krzewów, żywopłotów. Dbamy by kwiaty były piękną ozdobą każdego ogrodu, a drzewa i krzewy zachowywały najpiękniejszą formę. Konserwujemy instalacje ogrodowe, nawierzchnie, oczka wodne, stawy, baseny, wycinamy uschłe krzewy i drzewa, odśnieżamy.

Pielęgnacja i wycinka drzew

Właściwa pielęgnacja i odpowiednie formowanie pozwala na utrzymanie pięknego wyglądu naszych drzew, jednak czasem zdarzy się, że przerasta ono nasz dom lub po prostu zakończyło swój żywot i konieczne jest wówczas jego usunięcie lub korekta korony.
Jeśli zajdzie tylko taka potrzeba chętnie służymy swoją wiedzą i możliwościami w tym zakresie.

Instalacje zraszające i nawadniające

Projektujemy i wykonujemy ogrodowe instalacje zraszające i nawadniające zarówno dla planowanych ogrodów jak i tych już istniejących. Regulujemy instalacje nawadniające oraz utrzymujemy je we właściwym stanie technicznym.

Oświetlenie i iluminacje

Ogród to także światło rozświetlające mrok, podkreślające ciągi komunikacyjne jak również nadające przestrzeni ogrodowej i Państwa domom specyficzny charakter. Jeśli tylko zechcecie by Wasz dom i jego otoczenie wyróżniało się spośród wielu podobnych zapraszam do skorzystania z naszych usług.

Odśnieżanie

Zimowe utrzymanie ogrodu, ciągów komunikacyjnych, podjazdów czy chodników to niełatwa sztuka, dla tego dla Państwa wygody w ofercie naszej firmy mamy również zimowe odśnieżanie przy użyciu odśnieżarek i pługów.

Inne

Jeśli w ofercie naszej firmy nie znaleźliście interesującego Was tematu lub usługi skontaktujcie się z nami telefonicznie bądź mailowo. Być może będziemy mogli pomóc.Copyright by BartonGardens.pl
Stworzone przez e-informat.pl